
Искаш нещо различно и грабващо вниманието? Или по-скоро предпочиташ изчистените, класически дизайни? Каквото и да избереш, в Hayat Privе́ Salon ще ти предложат винаги най-доброто. Грабни си ваучер сега!
Варианти на офертата: | ||
---|---|---|
Маникюр с гел лак и неограничен брой бързи декорации |
30 лв вместо 50 лв |
Грабни |
Изграждане на нокти с гел/акрилгел, плюс лакиране с гел лак и неограничен брой бързи декорации |
48 лв вместо 80 лв |
Грабни |
Условия на офертата:
- Валидност на ваучера: от 15 Май до 23 Юни 2025г.
- С предварително записан час, с номер на ваучер на: 089 53* **** (покажи).
- Офертата включва неограничен брой бързи декорации. За по-сложни се доплаща на място.
- Офертата включва сваляне на стар гел лак. За сваляне на ноктопластика се доплаща на място според ценоразпис.
- Услугата се извършва само при предоставяне на номер и секретен код на ваучер при посещението.
- Няма ограничение за броя ваучери на един клиент.
- Всички други глобални условия на Grabo.bg
Очакваме Ви в елегантна и уютна атмосфера, където ще се насладите на внимание и професионално отношение.
Потопете се в света на красотата и грижата за себе си!Добре дошли в мястото, където стилът среща комфорта, а всеки детайл е създаден с любов към съвършенството.
Вашият Hayat Privé Salon.
Офертата е осигурена от ЖАКИ ЖАРАР ЕООД, ЕИК: 206786626 (Hayat Privе́ Salon).
Маникюр с гел лак или изграждане на нокти с гел, плюс неограничен брой декорации и сваляне на старо покритие
Регулярна цена:
50 ЛВ
Grabo oтстъпка:
40 %
Спестяваш:
20 ЛВ
94:44:43
Адрес и контакти
Без разпечатан ваучер на хартия Не се изисква да разпечатвате ваучера. Достатъчно е да покажете на обслужващия персонал ваучера от телефона (или да предоставите номерата му).
Ако имате други въпроси
Още оферти от Hayat Privе́ Salon
-40%
55лв стойност
40% отстъпка